ברוכים הבאים:

ישנם הרבה מאפיינים ייחודיים באתר, למשל אפשרות להורדת עלוני מידע על בעיות ילדות שונות ומידע על אפשרויות טיפול ע"י יעוץ פרטני או בקבוצות עבור הפרעות מסוימות. ישנו דגש רב על מחקר וכן על ספרי עזרה עצמית הזמינים דרך האתר.
הצוות שלנו כולל אנשים ממגוון רחב של תרבויות ולשונות, ואנשי הצוות שלנו דוברים ביחד כ 20 שפות שונות. רבים בהם הם בוגרי בתי ספר לרפואה מחוץ לקנדה אשר עבדו בתחום השינה שנים רבות ומביאים איתם מומחיות רבה מתחומים שונים דבר אשר לדעתנו מוסיף לאיכות המרפאה שלנו.
מדע השינה הוא תחום צעיר למדי ועדיין מרשים כמה מעט (באופן יחסי) אנו יודעם על השינה והפרעותיה. אי לכך ישנם חידושים והתפתחויות רבים ומהירים, ואנו מקווים שתזכורו אתר זה על מנת שתוכלו להתעדכן בחדשות בתחום השינה מדי תקופה.
בכוונתנו לפרסם באתר רבעון חדשות אשר יתרכז בשנת ילדים והפרעותיה.
אנו מקוים שהתמונות באתר מושכות ומעוררות מחשבה; הם מעוררים זיכרונות וחלומות מארצות המוצא של צוותינו.
בברכה,
פרופסור קולין שפירו,
BSc, MBBCh, PhD, MRCPsych, FRCPC המחלקה לבריאות הנפש,
אוניברסיטת טורונטו
.

 

הצהרת כוונות:

המדיניות של המרפאה ותוכנית המחקר שלנו היא לספק טיפול מדויק וקפדני לסובלים מבעיות שינה וערות ללא קשר לגיל. אנחנו פועלים ללא הרף לשפר את הטכניקות שלנו על מנת לספק טיפול טוב ואיכותי. אנחנו מתמקדים בטיפול בבעיות המטופלים שלנו ולא בקביעת אבחנה רפואית, ופונים הן לאפיקים מחקריים והן לכישורים קליניים  על מנת לפתור את הבעיות שמציגים לנו מטפלינ.

 

Art Show
INSOMNIA SELF MANAGEMENT PROGRAMME
Sleep Scales
Sign Up for Research Study Sleep in Media
See Our Clinic's Video Tour
Art and Sleep
 
© 2010 - 2024 Toronto Sleep Clinics, Ontario Sleep Clinics. All rights reserved.